Łąccy

Łąccy - Kołczygłowy Spółka z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji w dziedzinie produkcji i handlu wyrobami przemysłu drzewnego na rynku krajowym i zagranicznym.

Profesjonalny zakład produkcyjny istniejący w Barnowie ma za sobą długą tradycję i wieloletnie doświadczenie. Do dzisiaj jest to miejsce wyjątkowe, w którym dba się o wysoką jakość desek podłogowych oraz o drobiazgowe, dokładne wykończenie każdego produktu. Zakład produkuje dębową deskę podłogową: dwuwarstwową, jednolamelową, która ceniona jest przez wielu użytkowników za wysoką jakość oraz trwałość i solidność.

PODŁOGA DWUWARSTWOWA
 

 

To idealna propozycja na każde podłoże,  podłoga dwuwarstwowa jest solidna i odporna na intensywne użytkowanie. Proponujmy podłogę, której wierzchnia warstwa składa się z drewna dębowego, natomiast warstwa spodnia wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 11 lub 14 mm. Grubość deski wynosi 15 lub 20 mm, szerokość od 120 do 240 mm, natomiast długość osiąga wynik od 700 do 2200 mm.

Standardy jakości:

Rustic – w tym standardzie przewiduje się pojawianie się naturalnych przebarwień, usłojenie ma charakter dowolny. Mogą pojawić się zdrowe sęki do średnicy 50mm, może także wystąpić sporadyczny biel.

Prime – standard przewiduje naturalny kolor, nie występują różnice w barwie czy w strukturze. Mogą pojawić się niewielkie sęki o średnicy do 10mm.

Jakość wykończenia podłóg:

Zapewniamy naszym klientom pokrycie podłóg specjalnymi olejami oraz lakierami UV. Posiadamy nowoczesną, wydajną linię lakierniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wiele różnych opcji wykończeń podłogi.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do sprawdzenia naszej oferty

 

Warstwa wierzchnia: dąb

  • Warstwa wierzchnia: 4 mm lub 6 mm
  • Warstwa spodnia: sklejka brzozowa 11 mm lub 14 mm
  • Grubość: 15 mm oraz 20 mm
  • Szerokość: 120 - 240 mm
  • Długość: 700 - 2200 mm

Opis jakościowy:

  • Rustic - dowolne usłojenie, naturalne przebarwienia, dozwolone zdrowe sęki o maksymalnej średnicy do 50 mm oraz sporadyczny biel
  • Prime - naturalny kolor, bez dużych różnic w kolorze i strukturze, dozwolone pojedyncze, małe, zdrowe sęki o maksymalnej średnicy do 10 mm

Wykończenie podłóg:

Nasze podłogi możemy pokrywać olejami i lakierami UV za pomocą wysokowydajnej linii lakierniczej, której możliwości pozwalają zaoferować wiele ciekawych wykończeń.© FUH EKO-PARKIET 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Mireckiego 16/18
e-mail: werwrwerekoparkiet@interia.eu, tel: , tel. kom: 609 777 042, 693 800 620
Łódź  Opoczno  Piotrkow Trybunalski Tomaszów Mazowiecki