Podłogi na ogrzewanie podłogowe

 

Deski warstwowe to podłogi najwyższej jakości wykonane z naturalnego drewna. Szeroka paleta barw oraz gatunków drewna, od krajowego po egzotyczne, zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.Podłoga szczotkowana czy fazowana nie tylko determinuje charakter wnętrza, ale przede stanowi jego ozdobę. Deski warstwowe dedykowane są szczególnie na ogrzewanie podłogowe. Krzyżowe ułożenie względem siebie poszczególnych warstw znosi naprężenia co wiąże się z ograniczeniem powstawania szczelin. Ponadto niewielka grubość  nie ogranicza przepływu ciepła.

Podłogi wykonane z desek warstwowych odznaczaja się wysoką odpornością na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Możemy je montowac jako podłogi pływające na tzw. łącze zatrzaskowe lub kleić bezpośrednio do podłoża, co powoduje, że mogą być wielokrotnie odnawiane.

Niezależnie czy preferujemy podłogi jasne czy ciemne, olejowane bądź lakierowane, fazowane czy szczotkowane to podłoga drewniana zawsze jest dobrym wyborem. Otoczeni na codzień plastikiem tęsknimy za naturą  a to ona daje nam wytchnienie oraz idealne połączenie pieszczoty zmysłów z praktycznym wykorzystaniem.


 


 


 

© FUH EKO-PARKIET 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Mireckiego 16/18
e-mail: werwrwerekoparkiet@interia.eu, tel: , tel. kom: 609 777 042, 693 800 620
Łódź  Opoczno  Piotrkow Trybunalski Tomaszów Mazowiecki